Podpořte nás

Peníze pro naši činnost získáváme zejména v podobě dotací, realizací projektů nebo jako sponzorské příspěvky. Významná je i přímá pomoc z řad našich příznivců, přátel či rodičů. Podpořit nás můžete různě.

Šiřte naše dobré jméno

Pomozte nám šířit skautskou myšlenku do světa. Řekněte o skautech známým a kamarádům, zbytku rodiny. Doporučte naše oddíly. Nebo můžete třeba jen dát na své stránky odkaz, přejmenovat wifi síť na www.skaut.cz nebo nosit na batohu placku, na autě nálepku či na bundě nášivku se skautským logem – rádi Vám tento prvek zajistíme v jakémkoliv množství.

Zapojte se do práce u oddílu

Vedoucí jednotlivých oddílů občas potřebují jednorázovou pomoc a velmi uvítají zájemce z řad rodičů dětí i jejich přátel např. při stavbě tábora, opravě klubovny nebo jako doprovod na výpravě. Všichni vedoucí pracují dobrovolně a zadarmo. Každá pomoc ze strany rodičů je pro ně morální podporou.

Sponzorujte nás

Poskytněte finanční příspěvek, který poslouží např. na opravu klubovny, nákup nového materiálu pro činnost nebo snížení poplatků za dopravu na větší akce.

Darujte věc či materiál

Máte-li nepotřebnou funkční věc (monitor, sekera, kus nábytku apod.) nebo materiál (dřevo – topíme v kamnech na tuhá paliva), stavební materiál (cihly, ytong, štěrk, písek, cement, izolační materiály apod. – na opravy naší nemovitosti), obsah prošlých autolékárniček (pro cvičné účely), možná najdou upotřebení právě u nás.

Zprostředkujte službu

Máte-li dobrý kontakt na řemeslníka (zedník, elektrikář, instalatér), služby (tisk, výroba textilu), dopravu (přeprava osob nebo materiálu – především na tábor každoročně využíváme vozík za auto nebo nákladní vůz), brigádu či pomocné práce, kde bychom mohli peníze vydělat, ozvěte se nám.